تماس با 09128897213

خدمات کالابار

باربری کالابار

مهارتهای حمل و نقل در کالابار

باربری کالابار در تمامی زمینه های حمل نقل داخل شهری ، باربری خارج شهری و استانی ، حمل و نقل های بین المللی ، اسباب کشی ، بسته بندی وسایل منزل و تمامی موارد مربوط به اسباب کشی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. در صفحه خدمات کالابار می تواندی لیست کاملی از انواع خدمات ارائه شده این شرکت اطلاعات کسب کنید.
0
حمل و نقل داخلی
0
حمل نقل خارجی
0
پشتیبانی
0
حمل و نقل بین شهری

حمل و نقل بین شهری

باربری کالا بار علاوه بر باربری و حمل و نقل داخل شهری ، حمل و نقل برون شهری و بین شهری را نیز برای مشتریان خود انجام میدهد.

پشتیبانی مشتری

کارشناسان کالابار آماده پاسخگویی به مشتریان می باشند و همچنین میتوانید قبل از هرگونه تصمیم برای اسباب کشی از مشاوره کارشناسان ما برخوردار شوید.

قابلیت اطمینان و دقت

تمامی کارگران با تمامی دقت و تخصص کالاهای شما را جا به جا میکنند و با اطمینان کامل میتوانید اسباب کشی خود را به باربری کالابار واگذار نمایید.

بیمه بار

باربری کالابار کلیه کالاهای مشتریان را با مسئولیت و هزینه خود بیمه میکند و مشتریان با خیالی آسوده میتوانند از خدمات کالا بار استفاده نمایند.

آنلاین و آفلاین

پیگیری حمل و نقل

با تماس با کارشناسان ما میتوانید از مراحل کامل حمل و نقل خود اطلاعات کامل بدست آورید. کارشناسان کالابار به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.
از تمامی مراحل حمل و نقل و موقعیت دقیق بار خود میتوانید اطلاعات کامل کسب کنید. در حمل و نقل های برون شهری و بین المللی اطلاع از مکان دقیق بار و کالا ها امری ضروری و مهم به شمار می رود.
ما همیشه از حمل و نقل جلو می رویم...

مشاوره ، پشتیبانی ، بیمه بار و خدمات کامل

تماس با ما
09128897213