انتخاب یک باربری ارزان علاوه بر صرفه جویی در هزینه چه مزیت های دیگری را به دنبال دارد؟

پیدا کردن یک باربری ارزان آن هم در این روز ها که قیمت ملک و زمین صعودی است و  قدرت خرید جوانانی که به تازگی تشکیل زندگی داده اند در زمینه املاک کاهش پیدا کرده است که در نتیجه آن می شود اجاره نشینی و ساکن شدن در ساختمان های کوچک سطح شهر به صورت مستاجری یک امر ضروری است و از مهم ترین دغدغه های مستاجرین محسوب می شود.

این افراد از آن جایی که به تازگی زندگی خود را آغاز کرده اند درآمدی که کسب می کنند کفاف هزینه رهن ساختمان، اجاره و… نمی دهد چه برسد به اینکه هرساله بخواهند هزینه باربری تهران و جابه جایی اثاثیه را نیز پرداخت کنند. به همین علت تصمیم بر این شد که ما در ادامه این محتوا شما را با خصوصیاتی که بایستی یک باربری ارزان داشته باشد آشنا می کنیم پس با ما همراه باشید.

باربری ارزان
باربری ارزان

ویژگی های یک باربری ارزان

علاوه بر این که یک شرکت باربری ارزان خوب باید از قیمتی منصفانه برخوردار باشد تا مشتریان را به سمت خود جذب کند بایستی به برخی از نکات دیگر را در نظر بگیرد تا بتواند در کنار باربری ارزان بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد.

مشاوره بسیار عالی به مشتریان

این مشاوره در ساعات کاری شرکت طی برقراری یک تماس تلفنی انجام می گیرد و مشتریانی که نیاز به اسباب کشی دارند می توانند سوالات خود را نظیر بسته بندی کالاها، تعداد کارگران، ماشین حمل و… از مشاور مرکز بپرسند و در آرامش کامل پاسخ مناسبی برای سوالات خود دریافت نمایند

بسته بندی کالاها

زمانی یک باربری ارزان محبوبیت پیدا می کند که بتواند اثاثیه مشتریان را در سلامت کامل به مقصد برساند که این کار نیازمند بسته بندی کالاها در بهترین حالت با جدید ترین ابزار های کمکی می باشد.

باربری ارزان
باربری ارزان

در اختیار داشتن کارگران ماهر

مهم ترین بخش اسباب کشی کارگرانی است که در شرکت فعالیت می کنند. اتوبار ها بایستی کارگرانی را به استخدام در آورند که از قدرت جسمی بالا برخوردار باشند، سلامت اخلاقی و رفتاری آن ها زبانزد همه شود، خوش برخورد باشند و…

داشتن خودرو های باربری ارزان در سایز های مختلف

از آن جایی که تنها خانوار های پر جمعیت نیستند که نیاز به باربری ارزان دارند و زوج های جوان و همچنین شرکت ها نیز در صورت جابه جایی نیاز به باربری پیدا می کنند لازم است یک شرکت اتوبار تهران شرایطی را تدارک ببیند که با توجه به کم یا زیاد بودن اثاثیه ماشین مناسبی را برای انجام فعالیت ها ارسال کند.

سرویس دهی در هر زمان

اسباب کشی از جمله فعالیت هایی است که تعطیلات شامل حالش نمی شود و ممکن است یک خانواد روزی که تعطیل رسمی است به علت آن که از مشاغل اداری معاف هستند برای جابه جایی اثاثیه انتخاب کنند. بنابراین لازم است یک باربری ارزان و خوب در هر زمان آماده خدمت رسانی به مشتریان باشد.

باربری ارزان
باربری ارزان

مکان های سرویس دهی

برخی باربری ارزان با توجه به قراردادی که از روز اول منعقد کرده اند تنها به سرویس دهی درون شهری می پردازند اما برخی دیگر ممکن است در کنار سرویس دهی های درون شهری خود سرویس های بیرون شهری نیز تقبل کنند. در هر صورت بایستی شرکت ها شرایط خود را با توجه به این موضوعات تنظیم کنند تا در نیمه های راه با مشکلی مواجه نشوند.

در شرکت ما یعنی کالابار با دقت هرچه تمام تر این نکات در نظر گفته شده و در کنار دریافت هزینه ناچیز باکیفیت ترین خدمات را به مشتریان محترم ارائه می دهد. هدف شرکت کالا بار جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد و تمامی فعالیت های خود را برپایه رسیدن به این هدف تنظیم کرده است.

بسته بندی کالاها توسط شرکت باربری کالابار به چه شکلی انجام می شود؟

نه تنها در شرکت ما بلکه در شرکت های باربری دیگر یکی از مهم ترین بخش های فرآیند کار بسته بندی کالاها می باشد.

  • در مرحله اول کارتن های چند لایه، کنف های محکم، پلاستیک های حباب دار و.. تهیه می شوند تا پیش برد فعالیت امکان پذیر باشد.
  • پس از اینکه تمامی ابزار کمکی تهیه شد لازم است بسته بندی از لوازم سنگین آشپزخانه آغاز شود و پس از آن به لوازم الکترونیکی مانند کامپیوتر برسد.
باربری ارزان
باربری ارزان

 

  • مبلمان ها و فرش های خانه به گونه ای بسته بندی می شوند که علاوه بر این که در برابر خش خوردگی و ضربه محافظت شوند از نشستن گرد و غبار نیز بر روی آن ها جلوگیری به عمل آید.
  • پرونده های اداری با دقت هرچه تمام تر با توجه به دسته بندی که دارند در محفظه های مخصوص قرار داده می شوند
  • حساس ترین بخش هر خانه ویلایی و یا آپارتمانی گل و گیاهانی است که پرورش داده اند. سلامت گیاهان برای صاحبانشان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین علت در نگهداری آن ها تا مکان جدید تر بهترین اقدامات انجام می گیرد و آن ها را به بهترین شکل ممکن بسته بندی می کنند.
  • وسایل موسیقی نیز پس از قرار گیری در محفظه اصلی خود در بسته بندی های محکمی قرارر داده می شوند تا از آسیب دیدگی آن ها جلوگیری به عمل آید. البته اگر کیف و کارتن اصلی این آلات موسیقی را ندارید نیاز به نگرانی نمی باشد زیرا گارگران ماهر شرکت ما مشکل را برطرف کرده و آن ها را به بهترین شکل بسته بندی می کنند.

تماس با 88192655-021

به این مطلب چه امتیازی می دهید؟

پاسخ بدهید

یازده − 5 =

09128897213