اتوبار های پیشرفته در تهران ، حمل کالا را با رعایت چه نکاتی به اتمام می رسانند؟

فعالیت باربری سختی های بسیاری به دنبال دارد بنابراین نیاز دارد که در این راه از نیروی انسانی متخصص و تجهیزات پیشرفته کمک گرفته شود تا اسباب کشی با دردسر کمتر و در بازه زمانی سریعتری به اتمام برسد. جهت آشنایی با این شغل پرطرفدار با ما همراه باشید. در این مقاله تمامی نکاتی که در یک باربری و اتوبار بایستی رعایت شود را بیان می کنیم.

پیش از درخواست نیرو از اتوبار تهران کالابار برای سرعت بخشیدن به کارها چه اقداماتی باید صورت بگیرد؟

 • وسایل مورد نیاز برای بسته بندی را از پیش آماده کنید. این وسایل شامل کارتن، چسب، کنف های محکم، قیچی، روزنامه، پلاستیک حباب دار، سلفون و… می باشد
 • لوازم سنگین و شکستنی ها را از درون کمد هایتان خارج کنید و سپس درب کمد را به همراه باقی محتویات محکم کنید.
 • لباس ها را به همان حالتی که قرار دارند بسته بندی کنید. با این کار شاید چروک شوند اما زمانی را بیهوده در راه بسته بندی لباس حدر نمی دهید؛ پس از جابه جایی می توانید با چند دقیقه فرصت لباس ها را مجدد به حالت اتوکشیده در آورید.
اتوبار
اتوبار

 

 • برخلاف همه که کتاب را در درون کارتن قرار می دهند و لباس را درون چمدان شما برعکس این کار را انجام دهید یعنی لباس ها را در درون کارتن بسته بندی کنید و کتاب ها را در درون چمدان. با این کار سرعت حمل کالا را افزایش داده و میبینید که کتاب دیگر به اندازه گذشته سنگینی ندارد.
 • وسایل مشابه را در درون یک کارتن بسته بندی کنید. با این کار بسته بندی کالا با سرعت بیشتری پیش می رود و از طرفی دیگر چیدمان آن ها نیز راحت تر انجام می گیرد.
 • خرده ریزه ها را در درون کیسه ای گرد هم آورید. جمع آوری این وسایل کوچک زمان بسیاری را از شما می گیرد بنابراین بهترین راه این است که محفظه ای در نظر گرفته شود تا همه ی آن ها در یک جا قرار بگیرند.
 • در نهایت بر روی هر بسته بندی نوشته ای بر جای بگذارید تا از مشکلات بعدی در هنگام جا به جایی جلوگیری به عمل آید.

در پایان می توانید جهت دریافت خدمات حمل و نقل و بسته بندی کالاهای سنگین با اتوبار های سطح شهر تماس حاصل کرده و سفارش نیرو دهید.

در حین جابه جایی توسط اتوبار به چه نکاتی باید توجه شود؟

تمامی شهروندان چه بخواهند از کوچه ای به کوچه ی دیگر نقل مکان کنند و یا از شهری به شهر دیگر و حتی جابه جایی میان کشوری شکل بگیرد به خدمات اتوبار نیاز است. اتوبار تهران آماده خدمت رسانی در هر زمان و مکانی به مشتریان عزیز می باشد. برای این که فعالیت های باربری به درستی دنبال شود لازم است مشتری نیز در این راه همکاری لازم را انجام دهد.

اتوبار
اتوبار

 

 1. پیش از آغاز مراحل حمل کالا اطلاعات درستی در زمینه قیمت باربری ها به دست آورید (مطمئن باشید که اتوبار شرق تهران و یا اتوبار غرب تهران که فرقی هم ندارند و در زیر مجموعه شرکت کالابار می باشند از قیمتی کاملاً منصفانه برخوردار است و همیشه هدف حفظ حقوق مشتریان را در اولویت قرار می دهد)
 2. خرده ریزه ها را پیش از باربری با دقت کامل بسته بندی کنید. با این کار خطر آسیب دیدگی را به حداقل می رسانید. اگر که وقت کافی ندارید و حاضرید مبلغی را برای این کار صرف کنید می توانید از نیروهای متخصص اتوبار کالابار کمک بگیرید.
 3. هرگز لوازم سنگین منزل را حتی برای چند قدم جا به جا نکنید با این کار احتمال آسیب دیدگی مهره های کمر و مفاصل وجود دارد.
 4. کالاهای پارچه ای خود را به کمک پلاستیک پوشش دهید.
 5. برای کالاهای چوبی مانند میز و صندلی از پلاستیک استفاده نکنید با این کار در مسافت های طولانی به صورت نا خواسته به آن ها آسیب میزنید.
 6. وسایل قیمتی را جداگانه با خود حمل کنید. هرچند که سلامت بار ها پیش از حمل ضمانت می شود اما باز هم جهت رضایت خاطر خود این موضوع را در نظر داشته باشید
 7. وسایل ضروری را در کوله ای جدا دم دست قرار دهید.
 8. بیمه ی کالاهای خود را برای مسافت های طولانی و یا انبار کردن فراموش نکنید.
 9. و در نهایت آرامش خود را حفظ کنید و اطمینان کامل به نیروهای کمکی اتوبار داشته باشید.

تماس با 88192655-021

پاسخ بدهید

پانزده + سیزده =

09128897213