اسباب کشی به روشی ساده و اصولی با کمک باربری کالابار

اسباب کشی یکی از فعالیت هایی می باشد که هر ساله در انتظار مستاجرین می باشد و اکثر آن ها با نزدیک شدن زمان اثاث کشی دچار ترس و واهمه شده و نمی دانند که چه کاری را در چه زمانی انجام دهند. اگر که خانومی خانه دار هستید چه بسا بهتر است از حداقل دو هفته پیش از فرا رسیدن زمان جا به جایی و باربری اقدام به جمع آوری لوازم شکستی کوچک کنید تا فرآیند کار سریع تر پیش رود.

اما اگر دست تنها هستید و پیدا کردن لوازم بسته بندی نیز کاری سخت به نظر می آید باز هم جای نگرانی نیست شرکت کالابار در این زمینه آماده ی ارائه خدمات منحصر به فرد به شما مشتری عزیز می باشد. جهت آشنایی بیشتر با فرآیند اسباب کشی منزل به روشی ساده با ما همراه باشید.

برای اسباب کشی لوازم مورد نیاز را تهیه کنید

لوازم بسته بندی کالا شامل اقلامی می شود که ممکن است در تمامی خانه ها پیدا نشود بنابراین اگر خود می خواهید مرحله بسته بندی کالا ها در اسباب کشی را پیش ببرید لازم است از یک هفته قبل به فکر جمع آوری وسایل مورد نیاز برای اثاث کشی منزل باشید؛ هرچند که اگر این فعالیت را به شرکت های خدمات باربری مانند کالابار واگذار کنید خود وظیفه ی تهیه وسایل بسته بندی را برعهده می گیرند و درنهایت بهای آن را محاسبه کرده و از مشتری دریافت می کنند.

اسباب کشی
اسباب کشی

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی کالا و اسباب کشی :

 • کارتن
 • روزنامه
 • پلاستیک حباب دار
 • سلفون یا نایلون حرارتی
 • چسب
 • کنف پلاستیکی محکم
 • قیچی
 • و….

در این راه می توانید برای جلوگیری از آسیب دیدگی شکستی ها از لباس هایتان نیز کمک بگیرید. این یک راه حل بدون هزینه و دردسر اضافی می باشد که علاوه بر محافظت از وسایل دیگر نیازی به جمع آوری پارچه ها و لباس ها دیده نمی شود.

اسباب کشی

در زمان چیدمان چگونه متوجه شویم که وسایل مربوط به هر فضا در چه کارتن هایی قرار دارد؟

برای حل این مشکل لازم است از ابتدای کار هر وسیله را به همراه دیگر وسایل مرتبط در یک کارتن قرار دهید و آن گونه که خود می فهمید به کمک ماژیک بر روی آن نشانه گذاری کنید. به این شکل در مواقع تخلیه بار و آغاز چیدمان منزل جدید دیگر با مشکلی رو به رو نمی شوید و فرآیند کار برایتان ساده تر می شود.

در پایان جا به جایی وسایل بسته بندی را تا جایی که می توانید سالم نگهداری کنید تا سال های آینده بتوانید با کمک آن ها نیاز های خود را تا حدودی رفع کرده و دیگر هزینه ای اضافه بر آن صرف نکنید.

اسباب کشی

بسته بندی وسیله های بزرگ را در اسباب کشی چگونه انجام دهیم؟

اگر که وضع مالیتان به قدری خوب است که می توانید هزینه ای جدا برای این فعالیت در نظر بگیرید بهتر است به منظور سرعت بخشیدن به فعالیت از شرکت خدمات باربری و اسباب کشی کالابار درخواست نیروی کمکی نمایید. اما اگر شرایط برایتان محیا نیست کافیست پلاستیک های حباب دار را به گوشه های وسیله مربوطه بچسبانید و روی آن را محکم سلفون بگیرید.

امنیت حمل و نقل کالا در اسباب کشی منزل توسط باربری تضمین می گردد و این سلفون پیچیدن به عنوان یک محافظ برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به موتور لوازم الکترونیکی و نفوذ آن به لوازم چوبی محسوب می شود.

پیش از اثاث کشی به چه نکاتی توجه کنیم؟

 • پیش از آن که روز جا به جایی فرا برسد اقدام به تمیز کردن منزل جدید بنمایید. اگر که تعمیراتی در خصوص منزل جدید وجود دارد پیش از اسباب کشی در جهت رفع آن ها اقدام کنید زیرا پس از چیدمان وسایل جا به جایی مجدد و مرتب کردن فضا باعث می شود فرآیند کار برای تمامی اعضای خانواده خسته کننده شود.
 • لوازم شخصی خود را در ساکی کوچک قرار دهید تا هر لحظه بتوان به آن ها دسترسی داشت و در درون ریخت و پاش های اثاث کشی گم نشوند
 • در حد توان سعی کنید وسایل قیمتی را جداگانه با خود حمل کنید. با این که پیش از باربری تمامی کالاهای شما بیمه می شوند و ضمانت نامه ای معتبر در اختیارتان قرار می گیرد اما باز هم جهت آرامش خیال خود آن ها را از وسایل بسته بندی شده در اسباب کشی جدا کنید.

تماس با 88192655-021

پاسخ بدهید

یازده + دوازده =

09128897213