معرفی شرکت کالابار و خدمات پایانه باربری نسیم شهر

شرکت کالابار با بیش از سال ها تجربه کاری در زمینه حمل ونقل و جابجایی کالا به شهر های مختلف، آماده ارائه خدمات باربری به شما مردم عزیز می باشد.شرکت کالابار یکی از بهترین شرکت های حمل و نقل در زمینه باربری پایانه نسیم شهر است.

خط سرویس دهی باربری نسیم شهر بعد از آن که توسط شرکت کالابار دایر شد توانست بسیاری از مشکلات حمل ونقل مردم را مرتفع سازد.پایانه نسیم شهر جز پرترافیک ترین پایانه های باربری در کلان شهر تهران می باشد.پایانه باربری نسیم شهر تمام کالا های شما مردم عزیز را با رعایت نکات ایمنی به مقصد مورد نظر منتقل می کند.

پایانه باربری نسیم شهر
پایانه باربری نسیم شهر

 

معرفی خدمات شرکت کالابار و پایانه باربری نسیم شهر

 1. این شرکت توسط خط سرویس دهی پایانه حمل ونقل تهران نسیم شهر، تمام کالا های سفارش شده را به تمام نقاط ایران با کمترین هزینه ممکن ارسال می کند.
 2. شرکت کالابار به طور تمام وقت وشبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. کارکنان شرکت همواره آنلاین می باشند و می توانند شما را در امر جابجایی راهنمایی کنند.
 3. شرکت کالابار نه تنها کار جابجایی بار بین استان های کشور را انجام می دهد بلکه دارای تجربه حمل بار به کشور های همسایه نیز می باشد.
 4. خط سرویس دهی باربری نسیم شهر با به کارگیری بهترین ماشین های حمل بار از وارد شدن آسیب به بار و کالای شما جلوگیری می کند.
 5. تمام کارکنانی که در پایانه نسیم شهر مشغول به کار هستند، دوره های لازم برای امر باربری را طی کرده اند و برای این کار آموزش دیده اند.

با وجود گستردگی کشور عزیزمان ایران از لحاظ وسعت قطعا برای جابجایی وسایل و ابزار نیاز به یک سیستم حمل ونقل مطمئن دارید.به سیستم و شرکتی نیاز دارید که با خیال راحت کار بسته  بندی و حمل و جابجایی وسایل را به آن بسپارید.

پایانه باربری نسیم شهر از آن دسته پایانه هایی است که هدف اصلی آن رضایت مشتری و راضی بودن او از خدماتی است که می گیرد.به همین دلیل شرکت کالابار و پایانه حمل و نقل تهران نسیم شهر بسیار معروف است.

شما قبل از اینکه کار جابجایی وحمل ونقل را به آن بسپارید می توانید از رضایت سایرمشتریان اطلاعات کسب کنید. طبق قراردادی که شرکت با شما منعقد می کند هرگونه آسیب به ابزار و دستگاه های شما حین جابجایی یا بسته بندی برعهده شرکت می باشد و موظف است خسارت وارد شده به مشتری را تمام و کمال جبران کند.پس از این حیث هیچ جای نگرانی وجود ندارد و خیلی راحت کارها را به این شرکت بسپارید. یکی دیگر از مسائلی که مطرح می شود جابجایی و حمل به موقع ابزار و وسایل مشتری است که بعضی از شرکت های رقیب توجهی به این قسمت از کار نمی کنند و سروقت در محل مورد نظر حاضر نمی شوند.

همین امر با توجه به زندگی پرمشغله مردم سبب عصبانیت و ناراحتی مشتری می شود، اما این شرکت با داشتن پرسنل زیاد و همچنین برنامه ریزی دقیق همه جابجایی ها و اسباب کشی را طبق زمان مشخص شده در قرارداد انجام می دهد و همه چی سر وقت خود انجام می شود.بعد ازمعرفی ویژگی های شرکت کالابار شما را با لیست باربری های پایانه نسیم شهر آشنا خواهیم کرد.

معرفی ویژگی های کارشناسان شرکت کالابار و پایانه باربری نسیم شهر

 1. کارشناسان حمل و نقل خط سرویس دهی باربری نسیم شهر تمام واحد های مربوط به مدیریت و باربری را گذرانده اند.
 2. کارشناسان پایانه نسیم شهرآشنایی کامل با امور باربری و حمل نقل وسایل نقلیه را دارند.
 3. این کارشناسان طرز صحیح برخورد با رانندگان وسایر پرسنل را به طور کامل می دانند و نتیجه کار به کیفیت و سالم بودن روابط بین کارکنان شرکت بستگی دارد.
 4. کارشناسان قبل از اینکه در شرکت مشغول به کار شوند قطعا دارای سابقه کاری مرتبط با امور باربری یا اتوبار و حمل ونقل دارند.
 5. کارشناسان پایانه باربری نسیم شهر قطعا به این نکته توجه دارند که کار در شرکت به صورت تمام وقت است و آن ها باید تمام انرژی خود را برای مرتفع ساختن امور اداری شرکت خرج کنند.
 6. کارشناسان پایانه حمل و نقل تهران نسیم شهر دارای مهارت ایجاد روحیه و انگیزه درسایرکارکنان شرکت هستند البته این مورد با توجه به اینکه کار آنان به صورت تمام وقت است، باید مورد توجه قرار گیرد.
پایانه باربری نسیم شهر
پایانه باربری نسیم شهر

 

لیست باربری های پایانه نسیم شهر

باربری شمال تهران، باربری غرب تهران، باربری شرق تهران، باربری سعادت آباد، باربری شهرک غرب، باربری تهرانپارس، باربری پاسداران، باربری جردن، باربری جنت آباد و باربری چیتگر.با توجه به لیست باربری های پایانه نسیم شهر متوجه می شوید که شرکت کالابار دارای خط سرویس های متعدد برای ارسال بار به تمام نقاط تهران می باشد.خط سرویس باربری نسیم شهر جز شلوغ ترین و پر مراجعه کننده ترین خط سرویس های موجود در سطح شهر است.پایانه نسیم شهر نه تنها بار های داخل شهری را جابجا وحمل می کند.

بلکه سیستم انتقال بار به شهرستان باعث شده پایانه باربری نسیم شهر گسترش بیشتری داشته باشد زیرا در چنین شرایطی کوچ زیادی از مردم از روستا را به شهرستان یا از شهرستان به تهران داریم.انبار های پایانه حمل و نقل تهران نسیم شهر جز مطمئن ترین انبار های نگهداری وسایل و کالا محسوب می شود به دلیل وجود تیم حفاظت و همچنین دوربین های مدار بسته پیشرفته.نه تنها در روز های عادی بلکه در روز های تعطیل نیز خط سرویس باربری نسیم شهر به مشتریان عزیز می باشد.این مورد از آن دسته مزایایی است که بعضی از شرکت های باربری دارند و رعایت می کنند و همیشه آماده خدمات رسانی می باشند.

به دلیل عضو اتحادیه بودن شرکت کالابار شما می توانید هر گونه شکایت و یا انتقادی را به مراجع ذی صلاح برسانید.همین امر باعث می شود همه کار کنان پایانه  نسیم شهر با تمام وجود تلاش کنند و هیچ نقطه تاریکی در عملکرد آنان به وجود نیاید.بیمه باربری قراردادی بیشتر برای مشتریانی است که به طور مرتب در روز یا هفته کار جابجایی ابزار آلات و دستگاه هارا از طریق پایانه باربری نسیم شهر انجام می دهند.مثلا کسانی که دارای کارگاه های ساخت کابینت و یا دارای نجاری هستند.این گونه افراد به جای اینکه برای هر بار یک بیمه نامه منعقد کنند بیمه نامه هایی مدت دار مثل ماهانه یا سالانه با شرکت کالابارمی بندند.

پایانه حمل و نقل و باربری تهران نسیم شهر با وجود حجم بالای در خواست برای انتقال وجابجایی اسباب، تمام سفارشات را سره وقت و در زمان انجام شده به محل مورد نظر می رساند.اولین هدف شرکت کالابار رضایت شما دوستان است.

لیست برخی از باربری های پایانه باربری نسیم شهر

در لیست زیر تعدادی از باربری های موجود در پایانه باربری نسیم شهر را مشاهده میکنید:

 

تماس با 88192655-021

1 نظر

 • علیرضا
  ارسال شده آبان 16, 1399 3:03 ب.ظ 0Likes

  مقاله بسیار خوبی در مورد باربری نسیم شهر بود ممنون از شما

پاسخ بدهید

4 × 2 =

09128897213